Dlaczego warto wybrać profesjonalistów od dekoracji okna?


Obecnie na rynku mamy szeroki wybór dekoracji na okno. Od tych, które możemy kupić przy okazji zakupów w markecie budowlanym po te, które zamawiamy w Internecie i przyjeżdżają prosto pod nasze drzwi. Każdy z nas może wybrać rozwiązanie, które jest dla niego najlepsze.
         Dzisiaj postanowiłam napisać, dlaczego warto zainwestować swój czasu i pieniądze na spotkanie z ekspertem, i zakup dekoracji uszytych na miarę.

     Wybierając dekoracje uszyte na miarę otrzymujemy unikalne rozwiązania dostosowane do naszych potrzeb i naszego wnętrza. Dopasowujemy rozwiązania i tkaniny do nas – nigdy odwrotnie.
       Spotykamy się z doradcą – ekspertem w dziedzinie aranżacji okien, który pokazuje nam konkretne rozwiązania dostosowane do naszych potrzeb: piękne i funkcjonalne. Nie musimy martwić się wyborem karnisza, pomiarem  i prawidłowym montażem.   W pakiecie mamy wręcz nieograniczony wybór tkanin wysokiej jakości, z najnowszych kolekcji, wzorzystych lub gładkich, naturalnych, przeziernych, zaciemniających, gładkich, miękkich, z odpowiednimi atestami i gwarancjami.
(na niektóre tkaniny możemy otrzymać nawet 5 lat gwarancji).

             
           Wybierając materiały, możemy od razu zadbać o piękne detale: poduszki, bieżniki, zagłówki, obicia w podobną lub tę samą tkaninę, które zostaną uszyte zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

A na koniec otrzymujemy szczegółową informację dotyczącą pielęgnacji tkaniny, sposób prania i ponownego wieszania. HA! możemy nawet taki serwis prania zamówić!


         Nasze doświadczenie pokazuje, że tak dobrane dekoracje służą nam przez wiele lat. Materiały nie blakną, nie zmieniają koloru pomimo ekspozycji na słońce, nie „wyciągają się”, mechanizmy działają  bez zarzutu, a klienci zadowoleni polecają nas dalej...

Komentarze

Popularne posty